קורס בניית ציפורניים בבאר שבע

קורס בניית ציפורניים בבאר שבע

 לימודי בניית ציפורניים בקורס מקצועי בבאר שבע הוא ההתחלה של עולם הציפורניים בשבילך. בקורס תתמקצעי בעולם הציפורניים ולהתמקצע בדרכים מיוחדות.

הקורס בבאר שבע

קורס לבניית ציפורניים בעיר באר שבע

תכירי שיטות לבניית ציפורניים לטיפוח הציפורניים ותכירי צוות מקצועי שיסביר לך על עולם הציפורניים. בקורס בניית ציפורניים בבאר שבע תלמדי איך להיות מקצועית. במהלך הקורס תלמדי בכיתות נוחות ומרווחות בתי הספר לבניית ציפורניים עם צוות מדריכים מצויינים לימודי קורס בניית ציפורניים בבתי ספר בבאר שבע מאפשרים לך להנות ממקצועיות בבניית ציפורניים. לימודי בניית ציפורניים הלימודים בקורס בניית הציפורניים מחולקים לכ 12 מפגשים כשכל אחד באורך של 4 שעות.

הלימודים מקצועיים ומשתמשים בהם עם החומרים,והציוד המקצועי ביותר לבניית ציפורניים. בתי הספר לבניית ציפורניים נותנים יחס אישי בקבוצות לימוד מצומצמות.קורסים לבניית ציפורניים בבתי ספר שונים מציעים לרוב את אותו תוכן כללי להכשרת הטכנאית. אם את שואלת כמה עולה קורס לבניית ציפורניים כדי למצוא מחיר טוב, אפשר לעשות השוואת מחירים לקורס בניית ציפורניים בין בתי הספר. חפשי תלמידות קודמות של הקורס לקבלת המלצות על בית הספר.

קורס לבניית ציפורניים – נושאים ללימוד בקורס :קורס באר שבע בניית ציפורניים

★ נתחיל עם שיטות לבניית ציפורניים, בניית ציפורניים בג'ל,באקריל,בטבילה,עבודה עם תבניות,בנוסף תיעשה עבודה מעשית בכל שיטה לבניית ציפורניים.

★ היכרות עם מנורות היו וי ושימוש בהם, בנוסף עבודה עם סוגי סילרים שונים,ההבדלים בינהם ויתרונותיהם.

★ אנטומיה של הציפורניים, וסוגי ציפורניים שונים.

★ הכרת כלי העבודה השונים, ועבודה עימם.מכונות שיוף וראשי שיוף.

★ חומרים כימיים ושילובם עם חומרים אחרים לשימוש בבניית ציפורניים, דבקים, אבקות, נוזלים, סוגי מכחולים.

★ בעיות וטיפול בהם בזמן הטיפול בציפורניים. טיפול בפטרת, טיפול בפטרת ציפורניים,עיקור ועוד.

★ קישוטי ציפורניים , סוגי פרנץ' שונים והתאמתם ללקוחות.

אחרי שלמדת שיטות לבניית ציפורניים. קורס בניית הציפורניים מסתיים בקבלת תעודה מקצועית. בסיום הקורס תוכלי לתת שירות מעולה בבניית ציפורניים. בתי הספר יוכלו להמליץ לך על עבודה במכוני יופי שהם מכירים. לאחר כל התרגול והלימוד בקורס, הגיע הזמן לעבוד, בהצלחה.

התקשרי לקבל הצעת מחיר על הקורס מאחד מבתי הספר לבניית ציפורניים.