קורס בניית ציפורניים באשקלון

קורס בניית ציפורניים באשקלון

קורס בניית ציפורניים באשקלון הוא ההתחלה של עולם הציפורניים בשבילך. בקורס תתמקצעי בעולם הציפורניים.קורס בניית ציפורניים באשקלון

בקורס תלמדי דרכים מיוחדות, שיטות לבניית ציפורניים תכירי צוות מקצועי שיסביר לך על עולם הציפורניים. בקורס בניית ציפורניים באשקלון תתמקצעי בבניית ציפורניים. בקורס תלמדי בכיתות מרווחות עם ציוד מקצועי. בתי הספר ללימודי בניית הציפורניים עם צוות מרצים ומדריכים מצויינים לימודי קורס בניית ציפורניים בבתי ספר באשקלון יתנו לך כלים לבניית ציפורניים מקצועית בקורס מקצועי.

בלימודי בניית הציפורניים יש לקחת בחשבון שכל קורס כ 4 שעות למשך 12 מפגשים. הלימודים מקצועיים ומשתמשים בהם עם החומרים,המוצרים והציוד המקצועי ביותר לבניית ציפורניים. בתי הספר מוכנים לקלוט כל תקופה קבוצה קטנה של תלמידות. רוב הקורסים לבניית ציפורניים בבתי ספר הקונים מתייחסים לאותם נושאים. אחת מהשאלות שעולות הן כמה עולה קורס לבניית ציפורניים אפשר לעשות השוואת מחירים בין בתי הספר חשוב לשמוע המלצות שונות על הקורס בתי הספר ללימוד הקורס.

נושאי לימוד בקורס לבניית ציפורניים  :

קורס לבנייה באשקלון

הקורס באשקלון

★ נתחיל עם שיטות לבניית ציפורניים, בניית ציפורניים בג'ל,באקריל,בטבילה,עבודה עם תבניות,בנוסף תיעשה עבודה מעשית בכל שיטה לבניית ציפורניים. ★ עבודה עם מנורת UV וסילרים.

★ מבנה בסיסי של הציפורן והיכרות עם סוגי ציפורניים שונים והאנטומיה שלהם

★ הכרת כלי העבודה השונים, ועבודה עימם.מכונות שיוף וראשי שיוף.

★ חומרים כימיים ושילובם עם חומרים אחרים לשימוש בבניית ציפורניים,שילוב דבקים,אבקות ונוזלים,סוגי מכחולים.

★ זיהוי וטיפול בבעיות שקורות בציפורניים: טיפול בפטרת ציפורניים, פטרת, עיקור ועוד.

★ סיומת לציפורן – קישוטי ציפורניים והתאמתם לאופי הלקוחה, מריחת לק מקצועי.

בסיופ תצאי עם מגוון שיטות לבניית ציפורניים. בסיום הקורס לבניית ציפורניים תקבלי תעודה שאיתה תוכלי לעבוד בכל מכון. סיימת בהצלחה ? עכשיו תתחילי לעבות ולתת שירות מעולה וציפורניים מטופחות לכל אחת מהלקוחות שלך. רוב בתי הספר יוכלו לעזור לך למצוא עבודה. לאחר שלמדתן בקורס ותירגלתן בניית ציפורניים במספר שיטות שונות,הגיע הזמן לעבוד.

בהצלחה.

הרימי עכשיו טלפון לאחד מבתי הספר לקורס בניית ציפורניים לקבלת הצעת מחיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *