קורס בניית ציפורניים בדרום

קורס בניית ציפורניים בדרום

קורס לבניית ציפורניים בדרום הינו הקורס ההתחלתי לטיפול וטיפוח הציפורניים.

קורס לבניית ציפורניים בדרום - בבאר שבע

קורס לבניית ציפורניים בדרום - בבאר שבע

בקורס תתמקצעי בעולם הציפורניים ותכירי טכניקות שונות ושיטות לבניית ציפורניים לבונות ציפורניים. תכירי צוות מקצועי שיסביר לך על עולם הציפורניים. בקורס בניית ציפורניים ב בדרום תלמדי איך להיות מקצועית. בקורס תלמדי בכיתות מרווחות עם ציוד מקצועי. בתי הספר ללימודי בניית הציפורניים תלמדי מקצוע רווחי ומבוקש ממדריכים מקצועיים. לימודי קורס בניית ציפורניים בבתי ספר ב בדרום מאפשרים לך להנות ממקצועיות בבניית ציפורניים. לימודי בניית ציפורניים לימודי בניית הציפורניים הם כ 12 מפגשים של 4 שעות כל מפגש. הלימוד המקצועי מתאפשר בזכות חומרים וציוד מעולה הניתן לתלמידה. בתי הספר מוכנים לקלוט כל תקופה קבוצה קטנה של תלמידות. כל הקורסים לבניית ציפורניים עוסקים באותם נושאים דומים. אם את שואלת כמה עולה קורס לבניית ציפורניים אפשר לעשות השוואת מחירים בין בתי הספר חפשי תלמידות קודמות של הקורס לקבלת המלצות על בית הספר.

לימוד בניית ציפורניים – נושאי הקורס :

לקים לשימוש בקורס

★ בניית ציפורניים שיטות לבניית ציפורניים שונות כמו בניית ציפורניים בתבניות,בטבילה,באקריל ובג'ל,בנוסף התלמידות ילמדו שימוש נכון בכל הכלים הנלווים ותרגול מעשי.

★ עבודה נכונה ושימוש נכון במנורות יו וי שונות וסילרים.

★ מבנה בסיסי של הציפורן והיכרות מעמיקה עם סוגי ציפורניים שונים והאנטומיה שלהם.

★ הכרת כלי העבודה השונים, ועבודה עימם.מכונות שיוף וראשי שיוף.
★ בעיות וטיפול בהם בזמן הטיפול בציפורניים. טיפול בפטרת הציפורן,טיפול בפטרת ציפורניים,עיקור ועוד.

★ שילוב חומרים לציפורניים עם חומרים אחרים המשמשים בבניית ציפורניים ושילוב נכון שלהם למניעת טעויות והתרוממויות. היכרות עם סוגי המכחולים השונים, אבקות אקריל ונוזלים לעבודה נכונה.

★ סוגים שונים של קישוטי ציפורניים, התאמת קישוט הציפורניים לצרכי הלקוחה וסיום העבודה על הציפורן.

אחרי שלמדת שיטות לבניית ציפורניים. בסיום הקורס לבניית ציפורניים תקבלי תעודה שאיתה תוכלי לעבוד בכל מכון. עכשיו כל שנותר זה למצוא עבודה או לקוחות. בתי הספר יוכלו להמליץ לך על עבודה במכוני יופי שהם מכירים. לאחר שלמדתן בקורס ותירגלתן בניית ציפורניים במספר שיטות שונות,הגיע הזמן לעבוד. בהצלחה.

זה הזמן לקבל הצעת מחיר על הקורס מאחד מבתי הספר לבניית ציפורניים.

באנר ניסיון